RSS
    

Hlavná navigácia:

Preskočiť hlavnú navigáciu

Digital Assembly 2016

14.06.2016 11:32

V rámci predsedníctva SR v Rade EÚ počas druhého polroka 2016 organizuje Úrad podpredsedu vlády pre investície a informatizáciu v spolupráci s Európskou komisiou konferenciu Digital Assembly 2016, ktorá sa uskutoční 28. a 29. septembra 2016 v Novej budove Slovenského národného divadla a v priľahlých kongresových priestoroch hotela Sheraton v Bratislave. Prvý deň konferencie bude vo večerných hodinách ukončený networkingovým gala večerom, ktorý sa bude konať v stane na námestí Eurovea.

Cieľom konferencie Digital Assembly 2016 je prezentácia a diskusia hlavných tém, rozvojových stratégií, regulačného rámca a implementačných opatrení v rámci politiky digitálnej spoločnosti a jednotného digitálneho trhu. Bude to skvelá príležitosť na diskusiu o európskej digitálnej politike.

Počas konferencie sa uskutoční 6 workshopov (seminárov), počas ktorých sa bude detailne hovoriť o minulých a budúcich návrhoch. Naším cieľom je zhromaždiť tvorcov tejto politiky, výskumníkov, mimovládne organizácie, podniky a mnoho ďalších odborníkov, ktorí by mohli prispieť rôznymi nápadmi a návrhmi o tom, ako urobiť Európu viac digitálnejšiu a lepšie prepojenú.

Sledujte našu stránku aj naďalej a postupne sa dozviete viac informácií o rečníkoch aj o bohatom programe.


Späť »
Anketa
V rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014-2020 bude MFSR zodpovedným orgánom za plnenie cieľov jeho prioritnej osi 7 Informačná spoločnosť. Ktorý z nasledujúcich vybraných cieľov prioritnej osi 7 považujete vy osobne za najdôležitejší?

Rozširovanie vládneho cloudu
18196
Rozvoj elektronických služieb pre občanov a podnikateľov
70383
Pokrytie všetkých domácností širokopásmovým internetom s rýchlosťou min. 30Mbit/s
49463
Zvyšovanie dostupnosti údajov verejnej správy prostredníctvom otvorených dát
5651
Podpora prebiehajúcej reformy verejnej správy prostriedkami IKT (informačno-komunikačné technológie)
37146
 
Staršie ankety
Pridať do obľúbených | Správca obsahu (MF SR) | Technická podpora (Datacentrum) | Právne informácie | RSS | Mapa stránok | Vyhlásenie o prístupnosti
© 2009 Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Začiatok stránky