RSS
    

Hlavná navigácia:

Preskočiť hlavnú navigáciu

Kalendár udalostí

Odborné školenie ku kontrole štandardov pre IS VS

Miesto konania: Bratislavský kraj, Okres Bratislava I, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, Ministerstvo financií SR, Bratislava

Začiatok: 28.03.2012, 9:30

Školenie sa zameriava na oblasť prístupnosti webových stránok, obsahu a funkčnosti webových stránok a použitia súborov. Súčasťou školenia sú aj rôzne praktické úlohy. V prípade záujmu je možné po školení vytvoriť širší priestor na diskusiu a konkrétne otázky.

Organizačné propozície školenia:

28. marec 2012, od 9:30 do približne 16:00, miesto konania Ministerstvo financií SR, Štefanovičova 5, Bratislava, zasadačka č. K1 (na prízemí), do budovy MF SR je potrebné vojsť cez vchod na Kyčerského ulici;

  • V rámci uvedného školenia budú pre zúčastnených zabezpečené nápoje.
  • V rámci obedovej prestávky bude možné využiť jedáleň MF SR, pripadne využiť služby blízkej reštaurácie, potravín alebo predajne Ryba.
  • Najmä v prípade potreby parkovania Vám odporúčame prísť skôr, nakoľko pri MF SR môže byť parkovanie minimálne problematické. Pripadne časové príchody/odchody pre mimobratislavských účastníkov školenia odporúčam konzultovať s organizátorom školenia (kontakt uvedený nižšie).

Vstupné na školenie je pre všetkých účastníkov dobrovoľné.

Účasť je podmienená minimálne základnou znalosťou jednotlivých oblastí štandardov a štandardizácie ako takej, ideálne z niektorého predchádzajúceho školenia.

Do naplnenia miest je možné sa prihlásiť na adrese standard@mfsr.sk, najneskôr však do 25. marca 2012.

« Späť

Anketa
V rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014-2020 bude MFSR zodpovedným orgánom za plnenie cieľov jeho prioritnej osi 7 Informačná spoločnosť. Ktorý z nasledujúcich vybraných cieľov prioritnej osi 7 považujete vy osobne za najdôležitejší?

Rozširovanie vládneho cloudu
18201
Rozvoj elektronických služieb pre občanov a podnikateľov
70383
Pokrytie všetkých domácností širokopásmovým internetom s rýchlosťou min. 30Mbit/s
49465
Zvyšovanie dostupnosti údajov verejnej správy prostredníctvom otvorených dát
5655
Podpora prebiehajúcej reformy verejnej správy prostriedkami IKT (informačno-komunikačné technológie)
37146
 
Staršie ankety
Pridať do obľúbených | Správca obsahu (MF SR) | Technická podpora (Datacentrum) | Právne informácie | RSS | Mapa stránok | Vyhlásenie o prístupnosti
© 2009 Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Začiatok stránky